KAYTAZDERE KÜLTÜR MERKEZİ AÇILIYOR

Spread the love

Kaytazdere Belediye Başkanı Ali Kangal’ın başarılı çalışmaları sonucunda inşaatına başlanan 600 kişilik düğün salonu ve konferans salonu ile çok amaçlı kültür merkezi yakın bir zamanda Kaytazdere halkının hizmetine açılacak.

 

Son çalışmaların yapıldığı kültür merkezi, Karamürsel ilçesindeki düğün salonlarından daha büyük olduğu gözlendi. Düğün Salonunun mermerleri ile ışıklandırma sisteminin çok mükemmel olduğu görüldü.

Kaytazdere Belediye Başkanı Ali Kangal “ Kaytazdere de belediye başkanlığını yaptığım 5 yıl içerisinde çok küçük bir bütçe ile çok büyük hizmetler kazandırdık. Kaytazdere de ramazan ayında geleneksel iftar yemekleri, sosyal kültürel etkinler ile birlikte gençlerimize ve bayanlarımıza belediyemiz bünyesinde kurslar açtık. Belediye bünyesinde Türk Sanat Müziği Korosu kurduk. Kaytazdere Yelken Kulübünü oluşturduk.

 

Bataklık ile sivrisinekten geçilmeyen Kaytazdere Saralkent sahiline çevre düzenlemeleri yaparak Yalova Bölgesinin en güzel halk plajı haline getirdik ve Mavi Bayrak alarak Kaytazdereyi Turizm Kenti yaptık. Mavi Bayraklı Plajımıza Yalova ve Kocaeli Bölgesinden yazın hafta sonları çok ziyaretçi gelmektedir. Yalova bölgesinde yazın su sıkıntısı yaşanırken Kaytazdere Belediyesi olarak yaptığımız çalışmalar sonucu su sıkıntısını yok denecek kadar az bir seviyeye getirdik.

 

Kaytazdere’ye mavi bayraklı plaj kazandırmamız ve turizm kenti yapmamızdan dolayı birçok ödül aldık.

 

Kaytazdere Beldesi’nde  kısa bir süre sonra açılışını yapacağımız Kültür Merkezi, eski belediye binasının bulunduğu yerde 1000 metrekarelik kapalı alanda hizmete sunulacak.
Aynı zamanda içerisinde 600 kişilik Düğün Salonu ve 100 kişilik Konferans(Toplantı) Salonu yer alacak. Birçok amaca hizmet edecek olan Kültür Merkezi’ne gelecek vatandaşlarımız için, otopark ve kantin hizmeti de verilecek.

 

Kaytazdereli olarak beldeme en güzel hizmetleri yapmak için çok çalıştık ve çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.