YALOVA ADALET VE KALKINMA PARTİSİ MUĞLİM BAĞATAR’A EMANET

Spread the love

Yaklaşan yerel seçim öncesi belediye başkanlığına aday gösterilen Yalova Adalet ve Kalkınma partisi Yalova İl başkanı Ziya Öztabak yerini Muğlim Bağatar’a devretti.

 

Hazırlanan devir teslim toplantısında kısa bir konuşma yapan Ziya Öztabak 4.5 yıldır birlikte yürüdüğümüz teşkilatımıza, kadın kollarımıza, genlik kollarımıza, belediye başkanlarımıza şükranlarımı sunuyorum. Yeni il başkanımıza başarılar diliyorum dedi.

 

Yeni il başkanı Muğlim Bağatar konuşmasında; “Dün Ankara’da sayın cumhurbaşkanımız ile kısa bir görüşme fırsatımız oldu. Ankara’dan sayın cumhurbaşkanımızın selamını getirdik. Bizden bu seçim neticesinde kesin bir zafer bekliyor. Daha önce alınmamış bir oy oranıyla Yalova belediyesini sizden istiyorum dedi, Sizlerinde bildiği gibi Sayın Ziya Öztabak ile birlikte il yönetiminde görev yaptık. Şimdi cumhurbaşkanımızın takdiri ile bu görevi devralmış bulunmaktayız. Bu kadar çalışkan bir il başkanından sonra görev yapmak biraz zor olacak ama elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Böyle güzel bir günde sizlerle birlikte olmaktan son derece mutluyum. Hepimizin ortak paydası Yalova biz Yalova’yı çok seviyoruz. Yalova belediyesini almak ve daha iyi bir kent kimliğine kavuşturmak için elimizden gelen bütün gayreti sizlerinde desteği ile seçimi kazanacağımızı ümit ediyoruz. Katılımlarınız için hepinize çok çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

Ziya Öztabak, il ve ilçe yönetiminin çiçek sunumundan sonra tebrikleri kabul için makama geçildi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.