YTSO BAŞKANI TAHSİN BECAN SANAYİ KURULUŞLARI SEKTÖREL PERFORMANS DEĞERLENDİRME ÖDÜL TÖRENİ’NE KATILDI

Spread the love

Doğu Marmara Bölgesi’ndeki başarılı sanayi kuruluşlarını değerlendirmek amacıyla başlatılan “Sanayi Kuruluşları Sektörel Performans Değerlendirme Ödül Töreni”ne Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, Körfez İlçesi Kaymakamı Dr. Hasan Hüseyin Can, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Türkiye Bankalar Birliği Başkanı Hüseyin Aydın, Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler, YTSO Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Becan  Nevşehir, Zonguldak, Bolu, Sakarya, Düzce Alaplı, Devrek Sanayi ve Ticaret Odaları Başkanları, KSO Yönetim Kurulu Üyeleri ve çok sayıda sanayici işadamı katıldı.

 

 

Programda konuşma yapan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu, Sektörel Performans Değerlendirme programına her sene katılmaya çalıştığını belirterek, “Zira burada çok sayıda başarı hikâyesini birden görüyorum. Bu da bana ayrı bir moral ve enerji veriyor. Sizlerin başarılarını, gittiğim her ilde anlatıyorum.

 

Beraber düşünmenin ve birlikte hareket etmenin başarıyı getirdiğine vurgu yapan TOBB Başkanı şöyle devam etti

 

Türk iş dünyası olarak çalkantılı bir süreçten geçtiklerini anlatan Hisarcıklıoğlu, bu süreçte Anadolu’da 30’ya yakın şehre giderek, üyelerinin sıkıntısını ve nabzını daha yakından tuttuklarını söyledi. Ve Bu süreçte tüm sıkıntıları tek tek toplayarak, bakanlara ileterek, önlem talep ettiklerini ifade etti.

%2

Bunları da sevebilirsiniz