ÇİFTLİKKÖY VE ALTINOVA’DA VİZYON 2023 ÇALIŞTAYLARI YAPILDI

Spread the love

2023 Eğitim Vizyonu Belgesi kapsamında Prof. Dr. Feyyat Kökçe ve Prof. Dr. Sedat Yüksel’in moderatörlüğünde  “Yalova 2023 Eğitim Vizyonu” çalıştayları Çiftlikköy ve Altınova ilçelerinde yapıldı.

 

Çiftlikköy ilçesinde Prof.Dr. Feyyat Kökçe ve Altınova ilçesinde Prof. Dr. Sedat Yüksel’in moderatörlüğünü yaptığı İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri yöneticileri, okul yöneticileri ve farklı branşlarda öğretmenlerin katıldığı çalıştay gerçekleştirildi.

 

 

İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü’nün başkanlığında, okul yöneticilerimiz ve farklı branştaki öğretmenlerimizden oluşan 25’er kişilik ekiple, 5 tema başlığında 2023 Eğitim Vizyonu üzerine bir çalıştay gerçekleştirildi.

 

Her ilçede yapılan çalıştayların sonuç raporlarında; 2023 Eğitim Vizyonu kapsamında il düzeyinde yapılabilecek çalışmaların, uygulamada karşılaşılan her türlü durumun tespiti yapılıyor. Bu kapsamda her eğitim liderimizin ve öğretmenimizin 2023 Eğitim Vizyonunun Felsefe, Temel Politika, İçerik ve Uygulama ile Okul Gelişim Modeli bölümlerini özümseyerek bütününe hakim olması planlanıyor.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.