ÖZDİLEK YALOVA AVM ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ’NÜ KUTLADI

Spread the love

Özdilek Yalova AVM, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ne özel Kafe Safahat’ takahvaltı organizasyonu gerçekleştirdi.

 

Gerçekleştirilen organizasyonda,  Özdilek Yalova AVM İşletme Müdürü Serdar Temel, İşletme Müdür Yardımcısı Abrek Canbolat Öz, Mağaza Müdürü Yasin Bekar ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Burcu Gücen basın mensuplarıyla bir araya geldi. Her yıl düzenli olarak basın ile bir araya gelen Özdilek Yalova AVM yönetimi, fedakârlık ve özveri içinde doğru haber ilkesi ile çalışan tüm basın mensuplarının Gazeteciler Günü’nü kutladı ve kendilerine teşekkür etti.

 

İşletme müdürü Serdar Temel şu açıklamaları yaptı: “Özdilek,  1967 yılında 30 metrekare perakende mağazası ile hizmet sektörüne, 1971 yılında ise 2 adet dokuma tezgahı ile dokuma sektörüne adım atmıştır. 2018 yılında hizmete açılan Mudanya Hipermarket ile birlikte 14 AVM, 7 hipermarket, 89 ev tekstili mağazası, 2 otel ve 1 iş merkezi ile hizmet vermektedir. Özdilek, 8.000’i aşkın personel ile birlikte bugüne kadar gelinen noktada tam 70 milyon misafire ev sahipliği yapmaktadır.”

 

 

“3 MİLYON 250 BİN MİSAFİRİ AĞIRLADIK”

 

Yalova’da 11 yıldır faaliyet gösterdiklerini belirten Temel,  “Yalova halkının her türlü ihtiyaç ve taleplerini önemsiyor ve bunlara hızlı aksiyon alıyoruz. 2018 yılında 3 milyon 250 bin misafirimizi ağırladık. “ şeklinde konuştu. Temel, “Misafirlerimizin iletmiş olduğu ihtiyaç ve talepler doğrultusunda bazı yenilikleri hayata geçirdik. Yenilenen Cinetime ile geniş ve konforlu salonlarda son teknoloji film keyfini sinemaseverlerle buluşturmaya devam ediyoruz. 3D kalitesi ve her salonda engelliler için hazırlanmış alan ile misafirlerimize şık ve konforlu bir film keyfi yaşatmayı hedefledik. Bir diğer yeniliğimiz e – ticaret uygulaması. Özdilekteyim.com market bölümünden 75 TL ve üzeri yapılan market alışverişlerde ücretsiz teslimat imkanı ve kapıda kredi kartı, kapıda nakit ya da çevrim içi gibi ödeme imkanları ile 10.000’den fazla çeşit ürünü kullanıcılarımıza sunuyoruz. Son olarak da işletme içinde uygun bir alan yaratarakoluşturduğumuz seri sonu mağazası ile talep edilen seri sonu ürünlerinin satışını gerçekleştirdik.” dedi.

 

Açıklamalarının ardından Temel, 2018 yılı boyunca Özdilek Yalova’yı tercih eden tüm misafirlere teşekkür etti.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.