YALOVA VİZYON 2023 ÇALIŞTAYLARI İLÇELERDE EŞ ZAMANLI OLARAK YAPILIYOR

Spread the love

2023 Eğitim Vizyonu Belgesi kapsamında Prof. Dr. Feyyat Kökçe ve Prof. Dr. Sedat Yüksel’in moderatörlüklerinde “Yalova 2023 Eğitim Vizyonu” çalıştayı Armutlu ve Çınarcık ilçelerinde yapıldı.

 

Armutlu ilçesinde Prof. Dr. Feyyat Kökçe ve Çınarcık ilçesinde Prof. Dr. Sedat Yüksel’in moderatörlüğünü yaptığı İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri yöneticileri, okul yöneticileri ve farklı branşlarda öğretmenlerin katıldığı çalıştay gerçekleştirildi.

 

 

“Oluşturulan 25’er kişilik ekiple, 5 tema başlığında 2023 Eğitim Vizyonu üzerine bir çalıştay gerçekleştirildi.”

 

İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü’nün başkanlığında, okul yöneticilerimiz ve farklı branştaki öğretmenlerimizden oluşan 25’er kişilik ekiple, 5 tema başlığında 2023 Eğitim Vizyonu üzerine bir çalıştay gerçekleştirildi.

 

09 Ocak 2019 Çarşamba günü Armutlu ve Çınarcık’ta eş zamanlı olarak yapılan çalıştay,10 Ocak Perşembe günü Altınova ve Çiftlikköy ilçelerinde, 11 Ocak Cuma günü de Yalova merkezde devam edecek. Çalıştaya ilçe milli eğitim müdürleri, il milli eğitim yöneticileri, ilçelerin şube müdürleri ile bazı okul müdürleri ve farklı branştanöğretmenler katılıyor.

 

 

Her ilçede 9-11 Ocak tarihleri arasında yapılan çalıştayların sonuç raporlarında; 2023 Eğitim Vizyonu kapsamında il düzeyinde yapılabilecek çalışmaların, uygulamada karşılaşılan her türlü durumun tespiti yapılıyor. Bu kapsamda her eğitim liderimizin ve öğretmenimizin 2023 Eğitim Vizyonunun Felsefe, Temel Politika, İçerik ve Uygulama ile Okul Gelişim Modeli bölümlerini özümseyerek bütününe hakim olması planlanıyor.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.